Dušan Rajović pobjednik etape od Starigrada do Crikvenice

Piše: Tatjana Dragičević

Dušan Rajović, srpski prvak u cestovnom biciklizmu, vozač slovenske ekipe Adria Mobil, slavio je u četvrtoj etapi tradicionalne utrke “Cro Race” (1.-6. 10.) voženoj od Starigrad-Paklenice do Crikvenice u dužini …

Dušan Rajović, srpski prvak u cestovnom biciklizmu, vozač slovenske ekipe Adria Mobil, slavio je u četvrtoj etapi tradicionalne utrke “Cro Race” (1.-6. 10.) voženoj od Starigrad-Paklenice do Crikvenice u dužini od 155 kilometara. Pobjednik ovogodišnjeg izdanja utrke Hrvatska-Slovenija bio je najspretniji i najbrži u završnom sprintu u Crikvenici. Talijan Paolo Simion (Bardiani CSF) bio je drugi, a treći Australac Heinrich Haussler (Bahrain-Merida). Odličan rezultat u etapi – šesto mjesto – imao je i hrvatski prvak Josip Rumac (Androni Giocattoli). Nakon četiri etape ukupno vodeći je Jevgenij Gidič koji i dalje ima šest sekundi prednosti pred Australcem Alexanderom Edmondsonom i 12 sekundi pred Slovencem Gregom Boleom.